I Ogólnopolski Konkurs na Kameralną Sztukę Współczesną SŁOWO/AKTOR/SPOTKANIE

Teatr MŁYN

przy wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa

ogłasza

I Ogólnopolski Konkurs na Kameralną Sztukę Współczesną

SŁOWO/AKTOR/SPOTKANIE

2016

cropped-logo_slowo_aktor_spotkanie_zielen-011.jpg

Celem Konkursu jest poszukiwanie dobrych, opartych na słowie i aktorze, zakorzenionych we współczesnej rzeczywistości, kameralnych sztuk teatralnych.

Profesjonalne JURY (w składzie: Jacek Kopciński, Michał Walczak, Natalia Fijewska-Zdanowska i Joanna Hawryluk) wyłoni od 3 do 6 najlepszych sztuk, które zostaną wydane na płycie w formie e-booka. Płyta zostanie rozesłana do wszystkich teatrów w Polsce, posiadających sceny kameralne. Następnie 2 spośród wybranych sztuk zostaną przygotowane i zaprezentowane w formie czytań aktorskich na scenie Teatru MŁYN. Jury rozdzieli pomiędzy Laureatów pulę nagród w wysokości: 5000 zł.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich – debiutantów i doświadczonych twórców. Prace są kodowane. Warunkiem jest przesłanie kameralnej sztuki współczesnej /2, 3, lub 4 osoby w obsadzie/, dotychczas nie granej i niepublikowanej, w terminie do 20 lutego 2016r. na adres Teatru MŁYN, zgodnie z zasadami ujętymi w Regulaminie Konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi w maju, a realizacja czytań jesienią 2016r.

 

SŁOWOblog

Nasz blog jest zaproszeniem do dyskusji na temat współczesnego dramatu polskiego – jego specyfiki, misji, potrzeb widza, roli aktora i roli tekstu w kameralnej pracy teatralnej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: